Tunne kappaleet uudella tavalla Gladen ZeroPro 165.2 DC 2-tie-erillissarjalla! Gladen ZeroPro 165.2 DC koossa 6,5″ (165 mm) on suunniteltu asennettavaksi autoihin alkuperäisten kaiuttimien tilalle äänentoistoa parantamaan. Kun on kyse erillissarjasta, eri äänen taajuuksista vastaavat omat kaiuttimet, ja jakosuodin vastaa äänen reitityksestä. Älä tyydy vähempään – valitse saksalainen Gladen ja nauti muhkeasta soundista ja kirkkaasta diskantista! SK-Autosoundilta yli 100 euron tilaukset ilmaiseksi toimitettuna.
689,00 € – 789,00 €
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Tämä erinomainen 2-tie-erillissarja tarjoaa laadukkaan ja voimallisen äänenlaadun. Sarjassa on mainittavat 93,25 dB herkkyys 2 x 225 W huipputeho (Peak) sekä 2 x 150 W nimellisteho (RMS). Resonanssitaajuudet ovat 52,59 HZ keskiäänelle ja 860 HZ diskantille. sarjan impedanssi on 3 ohmia. Kyseessä on High End-luokan 6,5″ 2-tie erillissarja, joka ei jätä kylmäksi. Osta nyt SK-Autosoundilta ja koe musiikki uudella tavalla!
Gladen ZeroPro 165.2 DC 2-tie-erillissarja on varma valinta, kun haet tasokasta 2-tie-erillissarjaa koossa 6,5″ (165 mm). Diskantin koko setissä on 25 mm.Tämä sarja sopii täydellisesti useiden autojen äänentoistojärjestelmiin. Tässä saatavuus passiivisena jakosuotimen kanssa tai aktiivisena ilman jakosuodinta.
Gladen ZeroPro 165.2 DC 2-tie-erillissarja on vaativaan käyttöön suunniteltu tasokkaan äänenlaadun ja kestävyyden yhdistelmä. Sen tarkasti valitut komponentit takaavat kirkkaan ja tasapainoisen äänen, joka kestää kuuntelua. Kaiuttimen kori on alumiinia, kartion materiaalina on hiekkapinnoitettu paperi ja ripustus on Nomexia. Mallissa on silkkinen diskantti, ja jakosuotimessa monta asetusta. lisäksi diskanteille saatavana lisävarusteena alumiiniset tai 3D printatut suuntakupit. Valitse laatu valitse saksalainen Gladen.
Gladen ZeroPro 165.2 DC – kun haluat huippulaadukkaan äänen ilman asennuspäänvaivaa. 2-tie-erillissarja on suunniteltu erityisesti simppeliin ja nopeaan asennukseen, joten voit nauttia kristallinkirkkaasta äänestä ilman monimutkaisia asennusprosesseja. Midbassojen asennus oviin alkuperäisten tilalle, kun taas diskantit esim. peilikolmioihin. Huomaa myös sk-autosound.fi-sivuston tarjoama ammattitaitoinen asennuspalvelu! Hanki nyt ja nauti paremmasta äänenlaadusta hetkessä!
Gladen ZeroPro 165.2 DC 2-tie-erillissarjan tuotetiedot
Valmistaja: Gladen
Valmistusmaa: Saksa
Koko: 6,5″ (165 mm)
Diskantin koko: 25 mm
Herkkyys: 93,25 dB
Huipputeho: (Peak) 2 x 225 W
Nimellisteho: (RMS) 2 x 150 W
Keskiäänen resonanssi: 52,59 HZ
Diskantin resonanssi: 860 HZ
Impedanssi: 3 ohm
Korin materiaali: alumiini
Kartion materiaali: hiekkapinnoitettu paperi
Ripustuksen eli spiderin materiaali: Nomex
Diskantti / Dust-cap: silkkinen diskantti
Sovellamme asennustöihimme tuntiveloitusta, ellei muuta sovita.
Hinnat sisältävät arvonlisäveroa 24%.
Maksuehtona meillä on maksu ennen auton luovutusta, käteinen ja Luottokunnan pankki- ja luottokortit.
Voit maksaa myös Klarna in-store laskulla.
Sijaisauto Skoda Fabia 2016, asennuksen ajaksi, 45€ / päivä
SK-Autosound Oy
Kartanonherrantie 7
02920 Espoo
010 29 22 800
info@sk-autosound.fi
Myynti / Asennus
Avoinna ma-pe 9-17
Lauantait suljettu
Copyright 2023 © SK-Autosound | By Hemo Solutions Oy
Lähetä WhatsApp